PostWysłany: Nie 22:31, 05 Sie 2007    Temat postu:

wisla sie pali na zawsze i sie nie skonczy palic wy dupki opsrane
Onizuka
PostWysłany: Pią 22:29, 22 Wrz 2006    Temat postu:

Ocena meczu w wykonaniu Wisły (1-10): 6,5
Świetna gra Dolhy z tego się trzeba cieszyć! Smile Są kłopoty bogactwa w obronie podobnie i w końcu całkiem niezła skuteczność i w końcu niezły mecz od meczu z Lechem, choć trzeba przyznać że Widzew rozegrał naprawdę dobry mecz! Smile
Arjen92
PostWysłany: Pią 22:25, 22 Wrz 2006    Temat postu: Wisła 2-0 Widzew

W zakończonym przed chwilą pierwszym meczu 8. kolejki Orange Ekstraklasy, Wisła Kraków na własnym stadionie pokonała beniaminka z Łodzi 2:0. Bramki dla krakowskiego zespołu zdobywali: Mauro Cantoro strzałem zza pola karnego w 14 minucie oraz Cléber , który strzałem głową wykończył dośrodkowanie Marka Zieńczuka z rzutu rożnego w 53 minucie spotkania. "Biała Gwiazda" grała dzisiejszy mecz w następującym składzie: Dolha, Baszczyński, Głowacki, Cleber, Mijailović (77min. Dudka), Błaszczykowski (70min. Penksa), Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk, Paweł Brożek (57min. Paulista), Radovanović.